top of page
Love Yourself, Piękna 66/5, Manicure, Pedicure

Rewitalizacja paznokci

Piękne, zadbane paznokcie są wizytówką każdej kobiety. Dzięki nim czujemy się pewne siebie, kobiece i tym samym mamy ochotę pokazać je całemu światu.


Niestety niepoprawna i nieprofesjonalna stylizacja hybrydowa, żelowa lub akrylowa może doprowadzić do znacznej degradacji płytki paznokciowej. Dzieje się tak ze względu na intensywne opracowywanie płytki paznokciowej pilnikiem podczas stylizacji oraz na skutek kontaktu płytki z substancjami chemicznymi zawartymi w produktach do stylizacji.


Powrót do dobrego stanu naturalnych paznokci jest procesem długotrwałym. Z naszą pomocą to nie będzie już koszmar, tylko czysta przyjemność.


W Love Yourself pomożemy Ci uzdrowić paznokcie zniszczone podczas stylizacji hybrydowej, żelowej czy akrylowej. Mamy dla Ciebie autorski, unikalny program rewitalizacji płytki miękkiej, przepiłowanej czy dotkniętej sporymi ubytkamina skutek mechanicznego, nieprawidłowego usuwania mas utwardzalnych. Nasza kuracja zapewnia też odżywienie płytki paznokciowej po intensywnym stosowaniu środków chemicznych do stylizacji.


Bez piłowania, bez zbędnych mas korygujących - sprawimy, że Twoje paznokcie będą głęboko odżywione, a metoda ta pozwoli zachować je piękne i długie.

Profesjonalne preparaty stosowane w rewitalizacji naszą metodą mają dużą zawartość keratyny, która działa na paznokcie jak intensywne serum. Dzięki bogactwu protein zawartych w ich składzie, możliwa jest faktyczna rekonstrukcja paznokcia - odżywienie naturalnej płytki, wyraźne jej wzmocnienie i przywrócenie zdrowego wyglądu. Paznokcie odrastają wyraźnie grubsze, a problem rozdwajania i łamania płytki znika.


Wystarczy tylko jedna wizyta. Z naszej metody skorzystało już wiele Klientek, które potwierdzają nam jej skuteczność podczas kolejnych wizyt.


Jeżeli zmagasz się z wyżej opisanymi problemami - ten zabieg jest właśnie dla Ciebie. Serdecznie zapraszamy Love Yourself!!!

Ostatnie posty
bottom of page